O biżuterii podarowanej z miłości

Taką biżuterią są oczywiście pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne, a także wszelkie okazjonalne podarki na walentynki, rocznice czy urodziny. Biżuteria taka wykonana jest ze szlachetnych metali i szlachetnych kamieni. Pierścionki zaręczynowe i obrączki powstają z takich kruszców jak żółte złoto, białe złoto, różowe złoto, platyna. Popularnym metalem, z jakiego powstają obrączki, jest też tytan i pallad. Nie zapominajmy jednak o biżuterii okolicznościowej, którą obdarowuje się ukochaną osobę na przykład w dzień zakochanych, czyli Walentynki. Są to często serduszka o rozmaitych kształtach, a także innego rodzaju szlachetna biżuteria: pierścionki, kolczyki, naszyjniki, zawieszki, bransoletki, łańcuszki.

Zapoznaj się z ofertą obrączek ślubnych.

Obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe to niewątpliwy symbol miłości, która ma przetrwać lata, ma być trwała i wierna. Wymiana obrączek ma zapewnić szczęście w małżeństwie. Dlatego tak ważne jest, by kruszec, z którego powstaje, był trwały. Symbolika w tej kwestii ma ogromne znaczenie. Nie bez powodu przecież oczkiem w pierścionku zaręczynowym jest diament lub szafir, oba te kamienie symbolizują zgodę, trwałość i powodzenie związku. Obrączki w Polsce nosi się na serdecznym palcu prawej dłoni, na lewej noszą je wdowcy. Obrączki noszą zarówno mężczyzna, jak i kobieta. Noszą je aż do śmierci lub końca związku. Pierścionek zaręczynowy z przyczyn oczywistych nosi tylko kobieta. Jest to zazwyczaj pierścionek z jednym dużym oczkiem z kamienia szlachetnego. Bardzo ważne jest, by dopasować charakter pierścionka i obrączek do osób, które będą je nosić. Jest wiele stylów do wyboru, skoro nosi się je niemal nieustannie, warto, by nam całkowicie pasowały. Można je przejrzeć na stronie www.lamarqueuse.pl.

Obrączki ślubne czy pierścionek zaręczynowy to trwała biżuteria, która ma na celu oznaczać trwałość związku. Obrączki zaczęto nosić jeszcze w starożytności. Obecnie nikt sobie nie wyobraża ceremonii zaślubin bez rytualnej wymiany obrączek, podczas której zakochani przysięgają sobie wierną miłość aż po grób.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Komentarze do artykułu

© Zestawy-Bielizny.pl